Добро нам дошли, ђаци прваци!

Учитељице Зорица Трифунов и Мирјана Миливојевић (одељење целодневне наставе), Зорица Јешић и Весна Лугоња, дочекале су 2. септембра своје будуће ђаке, а свечани програм добродошлице који су припремили они мало старији – ученици другог разреда са својим учитељицама (Марина Мајнерић, Соња Вујаковић и Светлана Радин), одржан је у свечаној сали МЗ „Граднулица“.

Ове године је у ОШ „Ђура Јакшић“ уписано 64 првака, а један ученик ће похађати наставу у огранку школе у Јанковом Мосту (учитељица Сара Мендреа).  Директорка школе, Маја Алмажан, поздравила је наше најмлађе ђаке  и њихове родитеље-старатеље и пожелела им успешан почетак школске године.

Зрењанински прваци су од Града добили уџбенике и ранчеве са школским прибором, организација „Светосавље“ им је поклонила свеске, а компанија „Бамби“ слатке пакетиће.