Завршница 41. „Читалачке значке“

41. „Читалачка значка“ завршена је свечаним програмом, који је одржан 6. јуна у Народном позоришту „Тоша Јовановић“. Награде жирија за своје читалачке дневнике понели су и ученици наше школе – у конкуренцији ученика првог и другог разреда, појединачну награду добила је Лана Граор ½ (учитељица Кристина Лудошки), а у конкуренцији ученика виших разреда, награду за колекцију су добили ученици библиотечке секције „Ђурини библиотекари“ (библиотекарка Светлана Бачулов). Осим награда жирија, Библиотека је наградила сва одељења и учитеље који су послали колекције, уз исказану захвалност што су мотивисали сваког ђака да чита и изрази своје утиске – драго нам је смо што су међу њима и наши ђаци прваци, одељење ½ и учитељица Кристина Лудошки.